tr

Hakkımızda

    Salman Otomotiv Makina Sanayi Ticaret A.Ş 1997 yılında KARABÜK’ te kurulmuş olup 1997 yılından günümüze kadar makine imalati ve otomotiv yan sanayi dallarin da hizmet vermektedir.

    Varoluşumuz dan bu yana başlıca hedefimiz kaliteyi ön planda tutmaktır. Şirketimiz kaliteyi ön planda tutmakla birlikte hızla değişen teknolojiye uyum sağlayarak gelişmektedir.

     Makine, kalıp, aparat ,fikstür ve yedek parça başta olmak üzere birçok sanayi ürünüyle çok sayıda ana sanayi birimlerine üretimde bulunmaktayız. İstenilen ürünün niteliği kadar zamanında ve kaliteli ürünü de üretmek başlıca hedeflerimiz arasındadır.

     Şirket olarak kalitede güven sağlayacak olan atik, dinamik, çevre bilinci ve teknolojiye uyum sağlayacak tecrübeli kadromuzla sanayi alanında ilerlemeye devam etmekteyiz.

    Önemli pazar yerine sahip olan ülkemizde ihracatta da ön plana çıkmayı hedefliyoruz. İthalat ve ihracat alanında zirveye tırmanırken kaliteyi pazarlayan firmalar arasında yer alacağımızın doğruluğunu savunmaktayız.

     Şirket olarak prensibimiz tasarımlarını yaptığımız makine ve kalıplarımızın imalatında maliyeti düşürerek verimliliğin devamını sağlamak ve kaliteli ürün üretmekle birlikte garanti alanımızı genişletmektir.

    Rekabet ortamını, yükselen fiyat mekanizmasında oluşturmakla değil yaptığımız sanayi işlerinin güvenirliliği ve devamını sağlamakla ortaya koyuyoruz.

     Sanayi sektöründe farklı olabilmek için tanıtım ve tanıtmanın önemli olduğunun düşüncesiyle SALMAN OTOMOTİV olarak   ürünlerimizle ön plandayız.           Amacımız koşulsuz müşteri     memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmaktır. Hazırlanan tasarımın işlenişinde, standartlarda belirtilen özelliklerin dışına çıkmadan kaliteyi zedelemeyecek şekilde alınan işin tamamlanması gerekmektedir.

     Tasarımlarımızın sonunda yapılan işin kalitesi iki tarafın memnuniyetinin göstergesi olacaktır.

    Bu sebepten tasarımlarımızı da sümülasyon ve testlerle daha kesin sonuçlara taşımaktayız

    Endüstrisinde teknolojik gelişmeler üretim metodları ürün tasarımı ve kalite kontrol için araştırma geliştirme çalışmalarına da kurulduğumuz yıldan itibaren önem vermekteyiz. Daha sonraki yıllarda da, büyümekte olan firmamız araştırma geliştirme çalışmalarına devam edecektir.


© 2016 salmanotomotiv.com Salman Otomotiv AŞ Tüm hakları saklıdır.